Katalogpost
114264
Bok I helvetet vet alla vem jag är / Fredrik Hardenborg.
Utgivningsår: [2017]
Språk: Svenska
Medietyp: Bok
Förlag: Rabén & Sjögren
ISBN: 9789129706697
Anmärkning:
Originalupplaga 2017
Omfång: 262 sidor 21 cm
Du måste logga in för att kunna reservera
Fler utgåvor/delar:
Inne: 1
Totalt antal lån: 1
Reservationer: 0
Innehållsbeskrivning
När killen man är kär i, är kär i någon annan kan det vara väldigt lockande att ändå chatta med den mystiska främlingen på nätet. Rosanna tycker i alla fall det, och samtalen med P_Wyze blir fler och fler, längre och längre och mer och mer intima. Tills den dagen där hon inte riktigt vet var hennes egna gränser går. Hon inser att hon har gått för långt, men det är redan för sent. Den där filmen hon spelade in är nu i hans händer. Men vem är han och vad vill han? När hon bestämmer sig för att ta reda på det, går allt åt helvete. [Barnbokskatalogen]
Här finns titeln:

Mer av samma författare
Liknande titlar
Logga in
Reservera?
Är boken utlånad? Då kan du ställa dig på kö genom att reservera boken så får du ett meddelande när boken finns att hämta på biblioteket.
Så här gör du: Klicka på boken du vill ställa dig i kö till och klicka på knappen "Reservera". Välj hämtställe Oxelösunds bibliotek och klicka ok. Behöver du boken innan ett specifikt datum skriver du in det i "Giltig till".
Sök vidare
Av
- Höjer, Dan (19)
- Jansson, Anna (19)
- Lindqvist, Herman (15)
- Laestadius Larsson, Anna (14)
- Lundén, Björn (14)
Kategori
- Facklitteratur (2858)
- Skönlitteratur (1360)
Medietyp
- Bok (4218)
Hylla
- Hc ROMANER (125)
- Lz BIOGRAFIER (124)
- Ibz KONST (109)
- Kc HISTORIA (95)
- Hc SPÄNNING (88)
Ämne
- Sverige (2164)
- Romaner (718)
- Barn- och ungdomslitteratur (482)
- Deckare (404)
- 1900-talet (382)
Nyckelord
- hbtq (15)
- hallstavik (7)
- Deckare (3)
- Ebok (3)
- Marie jungstedt (3)